У Первомайську буде Центр реабілітації наркоманів

Є трагічні речі, у яких Україна займає лідируючі позиції в Європі. Одна з них — наркоманія. До 2012 року Первомайськ у цьому питанні нічим особливо не відрізнявся від інших райцентрів півдня України. Об этом сообщает silske.in.ua со ссылкой на СМИ.


Все різко змінилося з приходом на посаду начальника Первомайського відділу міліції І.Примака. Його, похресника В. Травянка, на той час заступника голови обласної державної адміністрації М.Круглова, ці «державні мужі» перевели до Первомайська із завданням «удавити» ТОВ «Агрофірма Корнацьких» — щоб таким чином змусити Аркадія Корнацького не складати конкуренцію «регіоналу» Травянку у виборах до Верховної Ради.


Попутно із сумлінним виконанням основного завдання Примак, який до переведення у Первомайськ служив у відділі по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Миколаївської міліції, продовжив цю «боротьбу» і на новому місці служби. У Первомайську появилися нові наркодилери і «важкі» наркотики. З тих пір число наркоманів у місті збільшилося у рази. І нікому у владі нема до них діла.


У пошуках варіантів боротьби з цим злом Аркадій Корнацький познайомився з пастором Геннадієм Мохненком, який має великий досвід реабілітації наркоманів, зокрема й підлітків. На запрошення Корнацького Мохненко сам приїхав до Первомайська і порекомендував Аркадію Олексійовичу своїх сподвижників, які готові взятися за розвиток Центру реабілітації у Первомайську. Зараз ці фахівці рахують кошторис, а Корнацький підшукує для викупу підходяще приміщення.


Робота буде вестися за програмою громадського об’єднання «Порятунок міста», тож усі небайдужі можуть долучитися до цієї надважливої суспільної справи.


Джерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/у-первомайську-буде-центр-реабілітац/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя