Парубій розповів, коли стане відома дата інавгурації новообраного президента України

Зеленський наполягає на даті 19 травня.

Андрій Парубій Об этом сообщает informweek.in.ua со ссылкой на СМИ.

Верховна Рада визначиться з датою інавгурації Володимира Зеленського на цьому пленарному тижні. Про це повідомив глава парламенту Андрій Парубій під час засідання погоджувальної ради парламенту, передають Патріоти України.

За словами Андрія Парубія, призначення дати інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського буде одним з ключових рішень на цьому пленарному тижні. При цьому Парубій не уточнив, в який саме день відбудеться голосування. «На цьому тижні ми повинні розглянути постанову про призначення інавгурації. На сьогодні зареєстровано п’ять постанов, одна з них відкликана в суботу. Я вважаю, це буде теж одне з ключових рішень під час пленарного засідання Верховної Ради», — заявив глава парламенту.

Нагадаємо, що в Раду внесли п’ять постанов про дату проведення інавгурації. Одну постанову потім відкликали. Зараз парламенту запропоновані три дати для церемонії: 19 і 20 травня, а також 1 червня.
Сам Володимир Зеленський наполягає на даті 19 травня.


Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/parubii-rozpoviv-koly-stane-vidoma-data-inavhuratsii-novoobranoho-prezydenta-ukrainy-278708.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя