Світові ціни на нафту зрослиЦіна на нафту Brent у понеділок, 13 травня, у ході азіатських торгів зросла. Об этом сообщает ua3.in.ua со ссылкой на СМИ.


Зокрема, вартість липневих ф’ючерсів на лондонській біржі ICE Futures піднялася до 70,83 долара за барель, що на 0,29% вище за рівень закриття попередньої сесії, свідчать результати торгів.


Одночасно з цим ф’ючерс на нафту WTI на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) знизився на 0,02% – до 61,65 долара за барель.


Котирування Brent


Котирування WTI


Зростання котирувань стримується рішенням США підвищити торгові мита на китайські товари, заявив аналітик Владислав Антонов у коментарі REGNUM.


За його словами, підтримку ринок нафти отримує від жорсткості поставок на тлі триваючого скорочення видобутку з боку Організації країн-експортерів нафти і санкцій США щодо Ірану та Венесуели.


Аналітик відзначив, що зараз Brent знаходиться вище психологічного рівня 70 доларів за барель, і технічна картина сприятлива для покупців.


“Протягом 3-5 годин їм потрібно пройти опір 71,15 долара. У цьому випадку їм відкриється дорога до рівня 72 доларів. Це технічний фактор і ніякого відношення не має до фундаментальних даних”, – резюмував Антонов.


Нагадаємо, Лукашенко зажадав від Росії компенсації за забруднену нафту.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.news/svitovi-tsiny-na-naftu-zrosly/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя