Хто ж такий генерал СБУ Василь Пісний

Хто ж такий генерал СБУ Василь Пісний
Хто ж такий генерал СБУ Василь Пісний

Василь Пісний — не така вже й афішована фігура у медійному просторі. Хоча і був помічений у багаточисленних скандалах, пов`язаних з вимаганням, контрабандою, бізнес-інтересами з кримінальними структурами.

Відсьогодні Пісний став ще відомішим — нардеп Володимир Парасюк під час засідання Антикорупційного комітету вдарив його ногою. Ймовірно, колишнього майданівця образили слова Пісного про те, "він зробив для Революції більше".

Журналістам Парасюк зізнався, що він не шкодує про скоєне і готовий відповідати за свої дії. А хто такий Василь Пісний, мовляв, і так всім відомо. Справді пан Пісний за час своєї роботи у правоохоронних органах відзначився участю у численних корупційних схемах, причетністю до кримінальних справ, рекетирством. Детальніше про це, а також про його зв`язки, маєтки, статки Ви можете прочитати тут: “Мільйони” Василя Пісного. Проте він має й причетність до Рівненщини.

Згідно роздруківки, яку видавали депутатам на комітеті, пан Пісний мав (має) бізнес інтереси щодо Зірненського та Шпанівського заводів у Рівненській області. До слова, він відомий тим, що у 90-ті займався контрабандою спирту.

Крім того, видання lviv.nashigroshi.org стверджує, що Василь Пісний користується покровительством двох екс-міністрів МВС – Геннадія Москаля та Юрія Луценка(який, як відомо, народився у Рівному). Саме Луценко начебто лобіював призначення Пісного на посаду заступника керівника управління «К» СБУ.


Источник: “http://antikor.com.ua/articles/73597-hto_h_takij_general_sbu_vasilj_pisnij”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя